Novarge Danışmanlık

Firma veya Kişinin haklarını gözeterek, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik den kaynaklı dava süreçlerine danışmanlık yapıyoruz.

Devamlı işyeri, ihale, inşaat asgari işçilik prim hesaplamalarını yapıyoruz. Firmanın faaliyetlerine uygun, en düşük maliyette programlar uyguluyoruz.

Firmanın iş hukuku ve sosyal güvenlik uygulama ve yönetim sistemini idari para cezalarına karşı, mevzuata uygun hale getirecek önleyici kontrollerde bulunuyoruz. Eksiklikleri tamamlayacak plan oluşturuyoruz.

Şirketlerin yeniden yapılanma çalışmalarında, sosyal güvenli ve iş hukuku yönetim ve uygulama proseslerini belirleyen, iş akışları, hizmet standartları, dosya ve arşiv çalışmalarında etkin, verimli başarıyı hedefleyen en uygun programlar sunmaktayız.

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com